NUK I NDAHET LUANËS/ Olti Curri "tallet" sërish keq me moderatoren (FOTO) - AlpeGossip
NUK I NDAHET LUANËS/ Olti Curri “tallet” sërish keq me moderatoren (FOTO)

NUK I NDAHET LUANËS/ Olti Curri “tallet” sërish keq me moderatoren (FOTO)

Olti Curri është një nga personazhet më të njohur në mediat rozë shqiptare ,i cili  tërheq shpesh vëmendje me komentet dhe thumbat e tij jo vetëm për aktualitetin në vend, por edhe për VIP-at.

E një ndër “viktimat” e tij të preferuara është Luana të cilën e ngacmon disa herë. Të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme me me një postim në Instastory ku ka ndryshuar trendin e “pyetje-përgjigje”.

Ai i ka thënë ndjekësve të tij të thonë një përgjigje dhe ai do bëjë një pyetje për ta.

Një fans i ka shkruar “Luana” dhe Olti ia ktheu: “Teatri i Operas i beson rolin e Madame Baterflaj sopranos:”