Pajiseni garderobën tuaj menjëherë me këto 8 veshje dhe do të jeni vajza më me stil kësaj vere – AlpeGossip
Pajiseni garderobën tuaj menjëherë me këto 8 veshje dhe do të jeni vajza më me stil kësaj vere

Pajiseni garderobën tuaj menjëherë me këto 8 veshje dhe do të jeni vajza më me stil kësaj vere

Kjo është periudha më e mirë që të bëni blerjet e verës, disa fustane apo bluza me siguri i duhen garderobës tuaj.

Ajo që duhet të zgjidhni duhet të jetë idealja që të dukeni plot stil dhe sharmante në këtë verë të nxehtë.

Trendet e fundit të modës sugjerojnë të zgjidhni këto 8 veshje në këtë sezon.

1.Fustanet me lule

2.Bluzet e bardha me vrima

3.Veshjet me ngjyrë jeshile

4.Kostumet me pantallona të shkurtra

5.Çizmet stil perëndimor

6.Xhaketë xhinse

7.Ateletet me platformë

8.Veshje me imitime gurësh diamanti