JEMI PËRLOTUR DHE KEMI GJETUR VETEN/ Këta janë vip-at më romantik: Nga Ylli…(VIDEO) – AlpeGossip
JEMI PËRLOTUR DHE KEMI GJETUR VETEN/ Këta janë vip-at më romantik: Nga Ylli…(VIDEO)

JEMI PËRLOTUR DHE KEMI GJETUR VETEN/ Këta janë vip-at më romantik: Nga Ylli…(VIDEO)

Baladat sa po vijnë e po bëhen më të shpeshta në muzikën shqiptare.

Artistë të zharneve të ndryshme nuk kanë shpëtiuar pa realizuar balada prekëse me të cila shumë prej nesh gjejnë veten apo edhe kanë qarë.

Disa prej këngëtarëve janë frymëzuar nga momentet e trishta  të humbejve të njërëzve të dashur.

Ne iu njohim me disa prej këngëve të cilat bënë bujë dhe na bënë të pëlotemi pa fund nga teksia apo edhe vija melodike.

Arilena Ara Nëntori

Ylli Limani

Poni

Mimoza Shkodra

Majk

/AlpeNews.al