“Mu hiq sysh!” Kim i bërtet Kourtney-t pasi kjo e fundit nuk do të jetë më një Kardashian! – AlpeGossip
“Mu hiq sysh!” Kim i bërtet Kourtney-t pasi kjo e fundit nuk do të jetë më një Kardashian!

“Mu hiq sysh!” Kim i bërtet Kourtney-t pasi kjo e fundit nuk do të jetë më një Kardashian!

Dramat e familjes Kardashian nuk kanë fund. Traileri për sezonin e 15- të “Keeping Up With The Kardashians” ka zbuluar se një zënkë ka ndodhur mes dy motrave Kim dhe Kourtney.

Në spotin përmbledhës shfaqet Kim duke bërtitur me të madhe: “ Ti nuk bën asgjë! Ti je një k*rvë”,-ndërkohë që fill pas këtyre fjalëve del imazhi i Kourtney-t duke qarë.

“Zhduku prej këtej. Mbylle gojën”,- janë këto fjalët me të cilat Kim i drejtohet të motrës.

Në një bisedë me Khloen ajo shprehet se Kourtney mesa duket nuk dëshiron më të jetë një Kardashian. Kjo është vetëm një pjesë e puntatës së “Keeping Up With The Kardashians” që do të transmetohet në sezonin e ri.