VIDEO/ Fëmija bie nga ballkoni i katit të 3, polici hero e shpëton – AlpeGossip
VIDEO/ Fëmija bie nga ballkoni i katit të 3, polici hero e shpëton

VIDEO/ Fëmija bie nga ballkoni i katit të 3, polici hero e shpëton

Një fëmijë ka shpëtuar për mrekulli pas rënies nga kati i tretë i ballkonit ku jetonte.

Por fatmirëisht ai është pritur nga një polic që ishte me shërbim aty pranë.

Kalimtarët kishin dhënë alarmin, pasi kishin parë fëmijën të varej nga bordurat e ballkonit.

Polici e ka parë dhe u përgatit për ta pritur fëmijën me trupin e tij.