ENCA KËSHILLON VAJZAT/ Mbajeni të dashurin ose… (FOTO) - AlpeGossip
ENCA KËSHILLON VAJZAT/ Mbajeni të dashurin ose… (FOTO)

ENCA KËSHILLON VAJZAT/ Mbajeni të dashurin ose… (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria sapo ua dha një mesazh vajzave.
Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila thotë se është viti 2018-të dhe gjërat janë më ndryshe.

“Është viti 2018 vajza. Trajtoni mirë të dashurin tuaj ose një tjetër do ta bëj”, shkruan ajo teksa jep një mesazh të fuqishëm.

Haxhia është njëra ndër artistet më aktive  si në rrjete sociale ashtu edhe në projekte muzikore. Sa i përket jetës private ka deklaruar se ende është ‘single’.

“Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom dhe “Rendez Vous”, janë këngët e fundit të Encës.