Duhej në këto orë të vona: Rashel Kolaneci rikthehet te ekspozimi i të pasmeve të MËDHA (FOTO) – AlpeGossip
Duhej në këto orë të vona: Rashel Kolaneci rikthehet te ekspozimi i të pasmeve të MËDHA (FOTO)

Duhej në këto orë të vona: Rashel Kolaneci rikthehet te ekspozimi i të pasmeve të MËDHA (FOTO)

Ish-velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci vijon të publikojë në rrjete sociale foto seksi dhe provokuese.
Këtë herë ajo ka ekspozuar të pasmet e saj duke u shfaqur më seksi se kurrë. Ajo shpesh “akuzohet” se ka bërë operacione plastike, por bukuroshja nuk e ka pranuar kurrë diçka të tillë.