E IMITOJNË PORTOKALLI/ Grida Duma bën reagimin e papritur: Çfarë problemi…(FOTO) – AlpeGossip
E IMITOJNË PORTOKALLI/ Grida Duma bën reagimin e papritur: Çfarë problemi…(FOTO)

E IMITOJNË PORTOKALLI/ Grida Duma bën reagimin e papritur: Çfarë problemi…(FOTO)

Politikanë të shumtë janë bërë pjesë e imitimeve në Portokalli dhe ndoshta disa prej tyre nuk i pëlqen ky fakt, por me Grida Dumën nuk ndodh aspak kështu.
Deputetja e Partisë Demokratike, e ftuar mbrëmë në “Open” ka folur për herë të parë lidhur me këtë temë duke u shprehur se imitimi që u bëhet politikanëve është një publicitet në favor të tyre.

“Sot jemi në një situatë ku çfarëdolloj publiciteti i ka shpërbyer për mirë politikanëve. Çfarë problemi ka politika sot? S’e dëgjon dot njeri të njëjtën mënyrë të foluri. Sot politikanët duan vëmendje. ‘Portokalli’ promovon politikanët”, u shpreh Duma.