Rihanën kanë tentuar ta përdhunojnë?! Zbulohen detajet e ngjarjes që tronditi opinionin publik… (FOTO) – AlpeGossip
Rihanën kanë tentuar ta përdhunojnë?! Zbulohen detajet e ngjarjes që tronditi opinionin publik… (FOTO)

Rihanën kanë tentuar ta përdhunojnë?! Zbulohen detajet e ngjarjes që tronditi opinionin publik… (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të mërkurën lidhur me divën e muzikës Rihanna teksa një person është arrestuar pasi ka thyer masat e sigurisë së vilës së saj në Los Angeles duke tentuar të futet me forcë.

Eduardo Leon, 26-vjeç u arrestua nga policia vendase dhe ai u shpreh se e bëri këtë veprim me dëshirën për të kryer marrëdhënie seksuale me divën e muzikës.

Fatmirësisht në ato momente Rihanna nuk gjendej në ambientet e vilës së saj në L.A dhe kjo ngjarje fatmirësisht nuk ndodhi.

Plani i dështoi ndërsa për dëmet që shkaktoi në pronën private të Bad Girl Riri, 26-vjeçari tashmë duhet të paguajë një gjobë prej 150 dollarësh përpos burgimit që do të kryejë me akuzën për cënimin e pronës private.