Bosja shqiptare se VRET FARE mendjen, i jep makinës me këmbët përpjetë (FOTO) – AlpeGossip
Bosja shqiptare se VRET FARE mendjen, i jep makinës me këmbët përpjetë (FOTO)

Bosja shqiptare se VRET FARE mendjen, i jep makinës me këmbët përpjetë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e hitit “Shlif”, Morena Taraku shpeshherë është në qendër të vëmendjes për jetën e saj luksoze, postimet provokuese në Instagram, por edhe jetën private.

Morena prej disa ditësh po qëndron në Stamboll nga ku po poston shpesh foto e video duke i mbajtur fansat të përditësuar.

Mirëpo video e fundit i ka habitur të gjithë. Në të shfaqet Morena duke i dhënë makinës teksa njërën këmbë e mban mbi kroskot.

Me këtë video këngëtarja ka treguar se nuk e vret mendjen dhe as nuk pyet për rregulla.

Sa i përket projekteve muzikore, Morena ka paralajmëruar që shumë shpejt do publikojë një këngë kushtuar të gjitha vajzave.