Ilda Bejleri lë kokrën e namit! Ja detaji që ju ka humbur në veshjen e saj teksa stërvitet (FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri lë kokrën e namit! Ja detaji që ju ka humbur në veshjen e saj teksa stërvitet (FOTO)

Ilda Bejleri lë kokrën e namit! Ja detaji që ju ka humbur në veshjen e saj teksa stërvitet (FOTO)

Na ka treguar se është e dashuruar me palestrën dhe format e harkuara të Ilda Bejlerit e përforcojnë më së miri këtë fakt.

Teksa na ka treguar momente nga stërvitja me postimet nga palestra, një detaj i vogël mesa duket i ka dalë nga duart Ildës.

Në një pozë Ilda ka preferuar të stërvitet me një palë reçipeta që normalish vishen si të brendshme.

Goca guxim! Bravo Ilda.