U PËRFOL PËR ZËNKËN ME LUANËN/ Ja çfarë thotë tani Fifi për të (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL PËR ZËNKËN ME LUANËN/ Ja çfarë thotë tani Fifi për të (FOTO)

U PËRFOL PËR ZËNKËN ME LUANËN/ Ja çfarë thotë tani Fifi për të (FOTO)

Një nga personazhet më të përfolur së fundmi në të gjitha mediat rozë ka qënë këngëtarja Fifi.

Fillimin e këtij sezoni ajo u përfol për një zënkë me Luana Vjollcën pasi nuk u pa në orkestrën e “Shiko kush luan”.

Mirëpo të gjitha këto thashetheme u hodhën poshtë javën e kaluar kur Fifi u shfaq në skenën e “Shiko kush luan” dhe këndoi një prej këngëve të saj.

E siç duket marrëdhënia e Luanës me Fifin është e mrekullueshme dhe këngëtarja e njohur nuk i ka rezistuar një fotoje të postuar së fundmi nga moderatorja e njohur e i ka lënë komentin që do linim të gjithë, pikërisht: “Bishaaaa” me emoji zemër.