“TË ORGANIZUAR DHE TË PËRPIKTË…”/ Festojnë ditëlindjet, VIP-at shqiptarë që janë Virgjëresha në horoskop! – AlpeGossip
“TË ORGANIZUAR DHE TË PËRPIKTË…”/ Festojnë ditëlindjet, VIP-at shqiptarë që janë Virgjëresha në horoskop!

“TË ORGANIZUAR DHE TË PËRPIKTË…”/ Festojnë ditëlindjet, VIP-at shqiptarë që janë Virgjëresha në horoskop!

Sapo kemi hyrë në datat ku fillon muaji i shenjës së virgjëreshës. Këtë herë kemi përzgjedhur VIP-at që i përkasin kësaj shenje.

Por si fillim AlpeGossip do sjellë disa nga karkteristikat e virgjëreshës.

Virgjëresha është një shenjë toke që drejtohet nga Mërkuri,njësoj si Binjakët duke pasur të njëjtin kuriozitet dhe nevoj për stimul mendor,por pavarësisht se drejtohen nga i njëjti planet tek Virgjëresha manifestohen cilësi të ndryshme nga Binjakët.

Virgjëresha është shenjë më e qêndrueshme dhe e organizuar.Këta njerëz duan të kenë të planifikuara gjërat që do të bëjn përgjatë ditës dhe nëse kjo nuk ndodh ata mund të ndjejn shumë ankth për shkak se iu duket sikur gjërat po dalin jashtë kontrollit të tyre.Njerëzit e lindur nën këtë shenjë janë mjaft të përpikt dhe kërkojn të njëjtën gjë nga të tjerët.

Por cilët janë VIP-at e lindur në datat 23 gusht-23 shtator? 

Flor Mumajesi ka ditëlindjen në 23 gusht.

View this post on Instagram

Focus…

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Vesa Luma ka ditëlindjen në 24 gusht.

View this post on Instagram

#Denim lova

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Rovena Dilo ka ditëlindjen në 24 gusht.

Mariza Ikonomi ka ditëlindjen në 24 gusht.

Renis Gjoka ka ditëlindjen në 24 gusht.

View this post on Instagram

Me rosekër me gjëra🐥

A post shared by Renis Gjoka (@renisgjoka) on

Loredana ka ditëlindjn në 1 shtator.

Luana Vjollca ka ditëlindjen në 2 shtator.

View this post on Instagram

Leona 🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Mc Kresha ka ditëlindjen në 5 shtator.

View this post on Instagram

nimé ?!!!!

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on

Albërie Hadërgjonaj ka ditëlindjen në 15 shtator.

Sabri Fejzullahu ka ditëlindjen në 16 shtator.

View this post on Instagram

Dielli qe me nxen,Nerushi im❤️ @nerafejzullahuofficial

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official) on