“JA DHE EKSPERIENCA IME E PARË…”/ Klaudia Pepa ndan FOTOT e para nga xhirimet e filmit – AlpeGossip
“JA DHE EKSPERIENCA IME E PARË…”/ Klaudia Pepa ndan FOTOT e para nga xhirimet e filmit

“JA DHE EKSPERIENCA IME E PARË…”/ Klaudia Pepa ndan FOTOT e para nga xhirimet e filmit

Prej kohësh ballerina shqiptare, Klaudia Pepa është zhvendosur në Itali aty ku po vazhdon karrierën e saj dhe po ndjek të gjithë rrugëtimin artistik që ka nisur prej disa vitesh.

Në postimin e fundit në rrjetet sociale, Klaudia ka treguar me disa foto një pjesë të skenave të xhirimit të filmit në të cilin do të jetë pjesë.

“Ja dhe eksperienca ime e pare si aktore per filmin Reverse. Jam shume e emocionuar dhe e lumtur per kete rrugetim te ri”, ka shkruar Pepa krah fotove ku shihet e veshur me një veshje në ngjyrë të zezë duke xhiruar me grupin e punës.

Me siguri ndjekësit e Klaudias janë shumë kureshtarë ta shohin balerinën edhe në këtë fushë, ndaj dhe ata do të jenë të parët që do ta shohin filmin sapo të dalë në treg./revistawho.com