VAJZA VËMENDJE/ Jonida Vokshi prezanton vëllain super yll (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE/ Jonida Vokshi prezanton vëllain super yll (FOTO)

VAJZA VËMENDJE/ Jonida Vokshi prezanton vëllain super yll (FOTO)

Jonida Vokshi është një prej moderatoreve më të njohura e të dashura të ekranit, e cila ka mbledhur një numër të madh fansash në Instagram dhe postimet e saj nuk kalojnë asnjëherë pa pëlqimet e komentet e shumta të ndjekësve
Ditën e sotme, në një postim në Instastory, moderatorja ka prezantuar për herë të parë të vëllanë, me të cilin duket se ka një ngjashmëri të madhe. Ajo i uron ditëlindjen të vëllait me një foto ku kanë pozar së bashku.

“Gëzuar djali im i pashëm. T’du shumë”- shkruan Jonida krahas postimit duke i bashkëngjitur një zemër të kuqe.