BASHKËJETOJNË? Sara dhe Dj PM zbulojnë të pathënat e lidhjes së tyre – AlpeGossip
BASHKËJETOJNË? Sara dhe Dj PM zbulojnë të pathënat e lidhjes së tyre

BASHKËJETOJNË? Sara dhe Dj PM zbulojnë të pathënat e lidhjes së tyre

Dj PM dhe Sara ishin sonte të ftuar në “Big Brother VIP FAN Club”, ku zbuluan të pathënat e lidhjes së tyre.

“Kemi një muaj jashtë shtëpisë, kemi dashur të jemi pak në privatësi, por jemi shumë mirë. Nuk po jetojmë bashkë, nuk jemi fejuar, shkojmë e vijmë Tiranë-Prishtinë dhe jemi shumë mirë”, tregoi Sara.

Po ashtu, dyshja u surprizuan në studio nga një buqetë e madhe me trëndafila nga fansat e tyre. Kjo i emocionoi të dy dhe në fund shkëmbyen një të puthur në buzë.