Mbesa e ish-Presidentit ndez rrjetin, pozon tërësisht topless dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Mbesa e ish-Presidentit ndez rrjetin, pozon tërësisht topless dhe… (FOTO)

Mbesa e ish-Presidentit ndez rrjetin, pozon tërësisht topless dhe… (FOTO)

Ajo është një nga personazhet që ka bërë të flitet më shumë për të gjithashtu edhe për shkak të afërsisë së saj me ish-Presidentin e Republikës, Bujar Nishani.
Beniada Nishani është komentuar për setet e saj fotografike mjaft provokuese, të cilat i lënë pak hapësirë imagjinatës.

Këtë herë ajo ka pozuar për fotografin e njohur shqiptar Renuar Locaj duke u shfaqur topless.

Beniada dukej e mrekullueshme në këtë set fotografik mjaft artistik dhe provokues.