U THA SE DO PUNONTE NË TELEVIZONIN ITALIAN/ Fansat ngamojnë Kejvinën: Ishte gënjeshtër? (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE DO PUNONTE NË TELEVIZONIN ITALIAN/ Fansat ngamojnë Kejvinën: Ishte gënjeshtër? (FOTO)

U THA SE DO PUNONTE NË TELEVIZONIN ITALIAN/ Fansat ngamojnë Kejvinën: Ishte gënjeshtër? (FOTO)

Ish velina bukuroshe e “Xing me Ermalin” u largua nga programi dhe thuhej se do të vijonte punën e saj në media por në ato italiane.

Prej ditës Kejvina ndodhet në Italipor ende se kemi parë të realizojë ndonjë projekt.

Njëri prej fansave e “ngacmon” përmes rubrikës “Më pyet” në lidhje me këto thashetheme:

“Kur do të shohim në tv në Itali?apo ishte gënjeshtër…” , shkruan fansi dhe përgjigja e bukuroshes ishte me një imazh që nënkupton “së shpejti”….