SOT ËSHTË NJË YLL/ Shihni si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme, kur se njihte askush! (FOTO) – AlpeGossip
SOT ËSHTË NJË YLL/ Shihni si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme, kur se njihte askush! (FOTO)

SOT ËSHTË NJË YLL/ Shihni si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme, kur se njihte askush! (FOTO)

Kiara Tito është padyshim një prej moderatoreve më të ndjekura, por dhe ndër më të komentuarat. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu edhe nga ajo private.

Se fundmi Kiara ka publikuar disa foto kur ka qenë më e vogël. Në këto foto, Kiara shihet kur ka qenë thjeshtë një bebe dhe më pas një fëmijë. “Një bricjap i vërtetë”, ka shkruar Kiara në një foto ku mban para në duar.

S’ka dyshime që Kiara ka qenë një bebe shumë e lezetshme!