Çfarë i ka bërë vetes Luana Vjollca…? Moderatorja befason me pamjen e saj – AlpeGossip
Çfarë i ka bërë vetes Luana Vjollca…? Moderatorja befason me pamjen e saj

Çfarë i ka bërë vetes Luana Vjollca…? Moderatorja befason me pamjen e saj

Moderatorja Luana Vjollca nuk i ndal surprizat për fansat e saj.
Pasi surprizoi me foton pa make up ajo ka ndarë në rrjetet sociale një tjetër foto ku duket natyrale por ka zbulaur dhe një sekret të vogël.

Modeli i flokëve, që nuk dihetë nëse do ju duket interesant apo jo është një stilim i vetë moderatores.

‘Një model i lezeçëm flokësh nga unë’ ka shkruar moderatorja sexy e ‘Shiko kush luan’.

Nuk kaluan vetëm pak minuta dhe në publikimin e saj kanë vërshuar komentet.