S’ka më dyshime! Kjo foto tregon më së miri se si është marrëdhënia mes Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, mos e humbisni! (FOTO) – AlpeGossip
S’ka më dyshime! Kjo foto tregon më së miri se si është marrëdhënia mes Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, mos e humbisni! (FOTO)

S’ka më dyshime! Kjo foto tregon më së miri se si është marrëdhënia mes Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, mos e humbisni! (FOTO)

Të famshme, por nuk flasin bashkë?

Tashmë dihet që Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë një miqësi dhe shpesh herë takohen me njëra-tjetrën, por ky afrimitet nuk është vënë re mes tyre dhe shqiptares tjetër, Dua Lipas.
Madje Dua dhe Rita nuk flasin me njëra tjetrën dhe para disa ditësh është aluduar se kjo zënkë e ka zanafillën para disa vitesh, kur Dua i ka shtrirë dorën për ndihmë Rita Orës dhe menaxheres së saj, motrës së madhe Elena, por nuk mori asgjë tjetër përveç se refuzim.

Po Me Bebe Rexhën si i ka marrëdhëniet?

Bebe ka organizuar një mbrëmje “Women In Harmony” (gratë në harmoni), një festë dhe një bisedë me gra shumë të sukseshme në karrierë. Ajo ka postuar disa foto në Instagram nga kjo mbrëmje dedikuar grave, por në njërin prej tyre kishte ndarë me ne edhe këngët më të mira, pjesë e së cilave ishte edhe ‘New Rules’ e Dua Lipës.
A do të thotë kjo se Bebe dhe Dua kanë një marrëdhënie të mirë?