Luana Vjollca vjen ndryshe në këtë foto, shihni si e quan Rashel Kolaneci! (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca vjen ndryshe në këtë foto, shihni si e quan Rashel Kolaneci! (FOTO)

Luana Vjollca vjen ndryshe në këtë foto, shihni si e quan Rashel Kolaneci! (FOTO)

Luana ka ngjallur shumë debat!

Luana Vjollca është një nga personazhet e ekranit më të komentuar në rrjetet sociale dhe jo vetëm, e cila shpesh herë ka ndezur debate përsa i përket pamjes dhe paraqitjes së saj fizike.
Jo rrallë herë është përfolur për operacione plastike apo ndërhyrje të tjera, por në një foto të postuar së fundmi moderatorja bukuroshe vendosi të binde fansat për atë që ajo është, duke postuar një foto në Instagram pa make-up.

Por përsëri fansat nuk e lanë rehat, sepse të shumta ishin komentet që thonin se Luana nuk ishte natyrale në këtë foto, por sido që të jetë me apo make-up dhe me apo pa ndërhyrje, Luana Vjollca ja ka dalë të krijojë imazhin e saj të dashur në sytë e publikut edhe shumë fansave të tjerë.

Ajo ka publikuar një tjetër foto mbrëmjen e sotme me një stil të veçantë flokësh që rrallë herë e kemi parë dhe shkruan se është një model flokësh i lezetshëm i saj teksa mban një gotë verë në dorë. Por neve të intv.al na zuri syri komentin e vajzës seksi Rashel Kolaneci e cila i shkruan Luanës “si bebush”.