Menduam se ishin shokë/ Prishen marrëdhëniet mes djemve të “Babastars” (FOTO) – AlpeGossip
Menduam se ishin shokë/ Prishen marrëdhëniet mes djemve të “Babastars” (FOTO)

Menduam se ishin shokë/ Prishen marrëdhëniet mes djemve të “Babastars” (FOTO)

BABASTARS është një prej labeleve muzikorë më të njohur në vendin tonë dhe djemtë e grupit i kanë dhuruar publikut shqiptarë shumë hite ndër vite. Mirëpo si çdo grup edhe Babastars ka patur hyrje-dalje dhe e fundit është dalja e Skivit i cili prej kohësh projektet muzikore i ka publikuar në kanalin e tij privat, jo në atë të grupit.

Por në një intervistë, Skivi u shpreh se i ruan ende marrëdhëniet me anëtarët e grupit, por siç duket me Majk dhe Cozman jo pasi ata nuk e ndjekin më në rrejet sociale.

Kujtojmë se Skivi hyri në grup me Ledrin, të cilët njiheshin si ‘Skillz’. Ndërsa Majk me Onat kishin grupin e tyre “TDS”. Pse u ka ngelur hatri vallë?