Xheni “vdes” për Benardin dhe këtë e dëshmoi qartë me këtë postim: Kur zemra… (FOTO) – AlpeGossip
Xheni “vdes” për Benardin dhe këtë e dëshmoi qartë me këtë postim: Kur zemra… (FOTO)

Xheni “vdes” për Benardin dhe këtë e dëshmoi qartë me këtë postim: Kur zemra… (FOTO)

Edhe pse kanë muaj që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, Xheni duket se e do ende Benardin.
Në fakt ish banorja e BB9 nuk e ka mohuar se do të donte të rikthehej sërish me të dashurin e saj.

Këtë e ka dëshmaur me një foto në Insta Stori ku tregon nëj çift të mërzitur, të cilët pavarësisht se qëndrojnë larg njëri-tjetrit, sërish kanë ndjenja e mendime të njëjta.

Nga ana tjetër dhe Benardi duket se vazhdon të jetë ‘single’.

Jo më larg se dje ai ka bërë nëj postim ku shkruante ‘Me duaj’. Lidhur me këtë temë Benardi është treguar më diskret.

Mendoni se do triumfojë dashuria në fund…?