10 herët kur flokët e shkurtër janë dukur kaq bukur te të famshmet shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
10 herët kur flokët e shkurtër janë dukur kaq bukur te të famshmet shqiptare (FOTO)

10 herët kur flokët e shkurtër janë dukur kaq bukur te të famshmet shqiptare (FOTO)

Femrat e ekranit shqiptar kanë eksperimentuar shumë me flokët e tyre, herë pas here duke ndryshuar ngjyrën por edhe duke ndryshuar modelin. Ka dhe nga ato të cilat i kanë prerë flokët zero, por sërish kanë nisur t’i zgjatin.

Megjithatë nuk janë pak ato të famshme që preferojnë t’i mbajnë flokët e shkurtër dhe të mos vuajnë shumë kur është puna për t’i stiluar. Aurela Gaçe është njëra prej tyre.

Për një kohë të gjatë, ajo i ka mbajtur flokët e shkurtër duke eksperimentuar vetëm me ngjyrën e tyre. Ka dhe femra të tjera të ekranit që i kanë prerë flokët e shkurtër dhe janë dukur shumë bukur. Ja 10 herët kur flokët e shkurtër janë dukur kaq bukur të të famshmet shqiptare.

Aurela Gaçe

Çiljeta Xhilaga

Jonida Vokshi

Alma Bektashi

Dafina Zeqiri

Ingrid Gjoni

Marina Vjollca

Morena Taraku

Sara Kapo

Rita Ora