Kush ka orën më të shtrenjtë? Meshkujt shqiptarë në garë me njëri-tjetrin (FOTO) – AlpeGossip
Kush ka orën më të shtrenjtë? Meshkujt shqiptarë në garë me njëri-tjetrin (FOTO)

Kush ka orën më të shtrenjtë? Meshkujt shqiptarë në garë me njëri-tjetrin (FOTO)

Është i freskët lajmi mbi reperin Noizy, i cili kishte blerë një orë që sipas mediave “kushtonte sa një shtëpi e tërë”.

Mania për aksesorë luksozë ka kapur jo vetëm reperin e hitit “100 kile”, por dhe meshkujt të tjerë të njohur në Shqipëri. Blerim Destani apo Fatmir Hysenbelliu, të cilët i ekspozojnë me krenari orët e tyre të shtrenjta që kushtojnë mbi 20 mijë euro.

Meshkujt shqiptarë me sa duket janë fiksuar pas markës “Audemars Piguet”, por ajo që bën diferencën është vlera.

Ora e Blerim Destanit, Audemars Piguet, Royal Oak Offshore Chronograph (43,875€)

Ora e Fatmir Hysenbelliut, Audemars Piguet, Royal Oak Offshore Rubber Clad (20,450€)

 

Por rekordin e mban ora e Noizy-t, Audemars Piguet, Royal Oak Chronograph 113,475 euro, duke u bërë kështu reperi që shpenzon më shumë për këto aksesorë.