NUDO kudo ku të mundet, 21 vjeçarja ka gjetur një mënyrë origjinale për… (FOTO) – AlpeGossip
NUDO kudo ku të mundet, 21 vjeçarja ka gjetur një mënyrë origjinale për… (FOTO)

NUDO kudo ku të mundet, 21 vjeçarja ka gjetur një mënyrë origjinale për… (FOTO)

Ajo ka udhëtuar anë e mbanë botës duke realizuar foto nudo.

Kjo vajzë ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për t’i treguar botës se nudizmi nuk ka asgjë të çuditshme apo seksiste. Emri i saj është Sterre, 21-vjeç nga Hollanda. Sterre i poston fotot në profilin e saj të Instagramit që mban emrin “a.naked.girl.”
Sipas 21-vjeçares kjo ide i lindi vetëm pak kohë më parë, si një revoltë kundër pikëpamjeve seksiste që egzistojnë në botë. Që prej asaj kohe blogerja ka udhëtuar në vende të ndryshme për të realizuar ‘misionin’.

Faqja e saj në instagram ka miliona ndjekës, dhe mijëra njerëz e përgëzojnë për nismën dhe për guximin.