I DASHURI I LOREDANËS I BËN DHURATË NOIZYT/ Por njerëzit po e shohin si diss ndaj Mozzik – AlpeGossip
I DASHURI I LOREDANËS I BËN DHURATË NOIZYT/ Por njerëzit po e shohin si diss ndaj Mozzik

I DASHURI I LOREDANËS I BËN DHURATË NOIZYT/ Por njerëzit po e shohin si diss ndaj Mozzik

I dashuri i ri i Loredanës, Karim Adeyemi në qëndrimin disa ditor në Kosovë dhe Shqipëri ka pasur mundësi që ta takojë edhe Noizy-n me të cilin ka krijuar miqësi. Madje Karim i ka bërë dhuratë Noizy-t fanellën e ekipit Dortmund.

“Faleminderit vëlla”, ka shkruar Noizy duke treguar dhuratën e Karim. Por fansat këtë postim e kanë marrë si diss ndaj Mozzikut pasi kjo video vjen pas postimit të Mozzik duke pozuar me fanellën e Bayernit, skuadrës kundërshtare.

I dashuri i Loredanës i bën dhuratë Noizy-t, por njerëzit po

Video e Noizy-t i shton akoma më shumë zjarr dramës mes Loredanës-Karim-Mozzik.