ETHET E FINALES/ Beniada është finalisja e parë që LARGOHET nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
ETHET E FINALES/ Beniada është finalisja e parë që LARGOHET nga “Big Brother VIP”

ETHET E FINALES/ Beniada është finalisja e parë që LARGOHET nga “Big Brother VIP”

Beniada është finalistja e parë e eliminuar e finales së madhe në Big Brother VIP.

Sonte do të jetë një mbrëmje me shumë surpriza në spektaklin më të ndjekur në të gjithë Shqipërinë.

Mes Einxhel Shkirës, Donald Veshajt dhe Iliri Shaqirit, publiku zgjedh sonte fituesin e çmimit të madh 115 mijë euro.

Producentja Sara Hoxha tha se sonte shpallet fituesi, por nuk mbaron këtu, pasi do të ketë edhe tre puntata post Big Brother VIP, ku të gjithë pyetjet e publikut do të marrin përgjigje.