“Mendova të të vras”/ Kim KARDASHIAN kërcënon bashkëshortin (FOTO) – AlpeGossip
“Mendova të të vras”/ Kim KARDASHIAN kërcënon bashkëshortin (FOTO)

“Mendova të të vras”/ Kim KARDASHIAN kërcënon bashkëshortin (FOTO)

Kanye West qenka në telashe të mëdha, sepse Kim po e kërcënon me jetën e tij.

Të paktën kështu na duket nga përshkrimi në foton më të fundit të yllit të “Keeping Up With The Kardashians”.

Teksa ka pozuar para kamerës me flokë të zeza dhe lente gri, mund të themi se Kim duket shumë ndryshe me këtë look. Por ajo çka na u duk akoma më i çuditshëm ishte përshkrimi me të cilin ajo ka shoqëruar foton.

“Mendova të të vras,” ka shkruar Kim duke vendosur një notë muzikore në fund.

Menjëherë mendja na shkoi se ajo mund ta ketë për Kanye, pas deklaratës së tij befasuese mbi fantazitë seksuale që ai kishte për motrat e Kim.

Gjithçka po dëgjojmë për Kardashians dhe West po bëhet e çuditshme çdo ditë e më shumë!