Era Istrefin po e dëgjon e gjithë BOTA! Renditet e 4-ta në YouTube dhe fytyra e shqiptares shfaqet në Times Square NYC.(FOTO) – AlpeGossip
Era Istrefin po e dëgjon e gjithë BOTA! Renditet e 4-ta në YouTube dhe fytyra e shqiptares shfaqet në Times Square NYC.(FOTO)

Era Istrefin po e dëgjon e gjithë BOTA! Renditet e 4-ta në YouTube dhe fytyra e shqiptares shfaqet në Times Square NYC.(FOTO)

Tashmë të gjithë do njihen me yllin shqiptar, ERA ISTREFI!

Këngëtarja e famshme e shumë HIT-eve, Era Istrefi do të këndojë himnin zyrtar të Kampionatit Botërore Rusi 2017 së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith. Kënga ka filluar të arrijë suksese të medha. Tani është e #4-ta në YouTube Trendings dhe pa bërë 24 orë nga publikimi kënga ka arritur mbi 2 milion klikime. Mirëpo lajmet e mira për Erën nuk mbarojnë këtu. Pak më parë Istrefi na tregoi se ajo bashkë me bashkëpuntorët e këngës janë shfaqur edhe në Times Square në New York. Kjo gjë e ka bërë mjaft të lumtur Erën dhe është mëse normale. Madje edhe Nicky Jam ka bërë ‘repost’ postimin e saj në Instagramin e tij. Erës tashmë ndjekësit po i rriten dhe ne shpresojmë ta shohim edhe më lart!