“DUHET TË HEQË DORË NGA MUZIKA”/ Fjolla Morina sulmon Tunën (VIDEO) – AlpeGossip
“DUHET TË HEQË DORË NGA MUZIKA”/ Fjolla Morina sulmon Tunën (VIDEO)

“DUHET TË HEQË DORË NGA MUZIKA”/ Fjolla Morina sulmon Tunën (VIDEO)

Moderatorja e emisionit Luana Vjollca ka zbuluar të gjitha të papriturat që do të ndodhin në puntatën e ardhshme.

Fjolla Morina do të jetë një ndër të ftuarat e rradhës në emisionin “Shiko Kush Luan”

Duket se Fjolla është bërë pjesë e lojës shumë interesante të programit, ku duhet të zgjidhte mes këngëtarëve të shfaqur në tabelë dhe ti përgjigjej pyetjeve me spec nga Flor Binaj.

Cila nga këto vajzat këtu duhet të heqë dorë nga muzika?: e pyet Binaj.

Menjëherë, këngëtarja i drejtohet fotos së këngëtares Altuna Sejdi, duke u shprehur se është ajo këngëtarja që duhet të hiqte dorë nga muzika.