Vrasja makarbre/ Ther ish-gruan dhe del në video live, i biri vë ulërimat kur sheh ç’ka bërë – AlpeGossip
Vrasja makarbre/ Ther ish-gruan dhe del në video live, i biri vë ulërimat kur sheh ç’ka bërë

Vrasja makarbre/ Ther ish-gruan dhe del në video live, i biri vë ulërimat kur sheh ç’ka bërë

Një 41 vjeçar ka qëlluar me thikë 4 herë ish-bashkëshorten e tij, 37 vjeçe duke e lënë këtë të fundit të vdekur në vend.

Menjëherë pas krimit makabër ai ka dalë në një video live në Facebook duke u shprehur se e kishte vrarë pasi ajo nuk i ishte bindur, duke dhënë kështu një mesazh për të gjitha gratë që nuk u binden meshkujve.

Por edhe më tragjike ka qenë kur në video, pas krahëve të tij shfaqet i biri, i cili fillon të ulërasë kur shikon se çfarë ka bërë i ati.

Sipas “Mirror”, thuhet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gjermani dhe se Abu Marwan kishte shkuar në shtëpinë e ish-gruas për të rregulluar raportin, por kjo e fundit e kishte kundërshtuar. Në çastet e krimit, thuhet se në shtëpi ka qenë vajza e çiftit e cila ka njoftuar edhe policinë.