DONALDI DHE ROMEO FESTOJNË DITËLINDJEN/ Ja vjeç mbushin binjakët? – AlpeGossip
DONALDI DHE ROMEO FESTOJNË DITËLINDJEN/ Ja vjeç mbushin binjakët?

DONALDI DHE ROMEO FESTOJNË DITËLINDJEN/ Ja vjeç mbushin binjakët?

Donald dhe Romeo Veshaj janë vëllezërit më të njohur në vendin tonë. Prej kohësh, aktorët e humorit janë kthyer kryefjala e mediave rozë. Mjafton një postim në rrjetet e tyre sociale dhe ata menjëherë kanë gjithë vëmendjen e fansave.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme. Romeo ka publikuar një fotografi në “Instastory” ku shfaqet një tortë dhe numri 28. Në këtë mënyrë, ai ka zbuluar se binjakët kanë ditëlindjen dhe mbushin 28 vjeç.

Donaldi dhe Romeo festojnë ditëlindjen, sa vjeç mbushin