“GJITHMONË BASHKË”/ Bora e uron Donaldin për ditëlindje me fjalët më të ndjera – AlpeGossip
“GJITHMONË BASHKË”/ Bora e uron Donaldin për ditëlindje me fjalët më të ndjera

“GJITHMONË BASHKË”/ Bora e uron Donaldin për ditëlindje me fjalët më të ndjera

Donald dhe Romeo Veshaj festojnë sot ditëlindjen. Bora Zemani është kujdesur ta urojë edhe publikisht partnerin me një urim të shkurtër, por shumë të ndjerë, duke thënë shumë, vetëm me një fjali.

“Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me @romeoveshaj, por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! Gëzuar ditëlindjen”, -ka shkruar moderatorja.
FOTOT