Xheni ul zinxhirin dhe provokon me gjoksin e saj (FOTO) – AlpeGossip
Xheni ul zinxhirin dhe provokon me gjoksin e saj (FOTO)

Xheni ul zinxhirin dhe provokon me gjoksin e saj (FOTO)

Ajo është një nga personazhet më të dashur nga Big Brother Albania 9.
Këtë herë bukuroshja Xheni Mhillaj ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur me një fustan me dekolte të hapur.

Xheni shfaqet mjaft provokuese dhe në formë me këtë veshje. Ajo është bërë mjaft e njohur për shkak të lidhjes së saj me një tjetër ish-banor të BB9, me Benardin.