A DO TA NJIHNI? Ja si dukej Turjan Hysko para se të bëhej i famshëm – AlpeGossip
A DO TA NJIHNI? Ja si dukej Turjan Hysko para se të bëhej i famshëm

A DO TA NJIHNI? Ja si dukej Turjan Hysko para se të bëhej i famshëm

Turjan Hysko është padyshim një nga emrat më të suksesshëm të botës së spektaklit. Atë e kemi parë si këngëtar, producent e moderator dhe prej vitesh tashmë është pjesë e ekranit.

Këtë sezon televiziv Turi drejton programin “Familja” dhe është producent i “Klanifornia show” me moderatore Marina Vjollcën. Mirëpo Turin me Kaliforninë ka qenë i lidhur që i vogël.

Producenti ka postuar në Instagram një foto të shumë viteve më parë ku shfaqet me flamurin amerikan me mbishkrimin “Old Glory”.

“Me USA dhe Kaliforninë në zemër që i vogël”, shkruan Turi duke iu referuar edhe spektaklit “Klanifornia show”.