DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Gjiko publikon videon duke hequr vetullat dhe depiluar - AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Gjiko publikon videon duke hequr vetullat dhe depiluar

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Gjiko publikon videon duke hequr vetullat dhe depiluar

Reperi i hitit “Bugatti”, Gjiko është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale që shpesh herë me postimet e tij shkakton të qeshura tek fansat. Gjiko siç dihet muaj më parë u martua me moderatoren, Elita Rudi, me të cilën janë në pritje të fëmijës së parë.
Ai ka shkrirë së qeshuri mbrëmjen e djeshme gjithë ndjekësit e tij, teksa ka publikuar në ‘Instastory’ një video ku shfaqet duke u depiluar dhe duke hequr vetullat.

“Elita Rudi, hera e fundit”, ka shkruar Gjiko pranë videos duke bashkëngjitur disa emoji të qarash që tregojnë se këtë proces të dhimbshëm s’ka ndërmend ta ripërsërisi më.