OLTI CURRI IRONIZON MODELIN E RI TË PALLTOVE/ “Vetëm që larg qoftë ti kruhet koka ose…” (FOTO) – AlpeGossip
OLTI CURRI IRONIZON MODELIN E RI TË PALLTOVE/ “Vetëm që larg qoftë ti kruhet koka ose…” (FOTO)

OLTI CURRI IRONIZON MODELIN E RI TË PALLTOVE/ “Vetëm që larg qoftë ti kruhet koka ose…” (FOTO)

Një sezon i ri po fillon dhe stilistët e brandet e modës nxitojnë për të prezantuar koleksionet e reja.

Revista prestigjoze “Vogue” na njeh me të rejat më të fundit nga moda, e konkretisht me trendet më të fundit të palltove të cilat të themi të vërtetën duken tepër të “çuditshme”.Kjo nuk mund ti kalonte pa i tërhequr vëmendjen as Olti Currit.

Opinionisti i famshëm , i cili njihet për natyrën e tij ironizuese,ka postuar në instagram duke ju referuar stilit të çuditshëm të palltove.

“Palltot për vitin 2018-2019 që propozon Vogue janë krijuar për gra që punojnë,ngasin makinën,janë në telefon dhe njëkohësisht bëjnë pazarin…vetëm që larg qoftë ti kruhet koka ose b*tha”, shkruan Olti.

“Ky model quhet:kush do mi gjej pak çelsat  në çantë të mbyll derën e shtëpisë”,vazhdon ai teksa na paraqet një tjetër model palltoje i cili nuk duket aspak praktik.

A ka të drejtë Olti?