"SUKSESIN NUK MUNET ME TA MOHU KËRKUSH SADO QË ..."/ Tayna tregon të vërtetën në lidhje me followersat (VIDEO) - AlpeGossip
“SUKSESIN NUK MUNET ME TA MOHU KËRKUSH SADO QË …”/ Tayna tregon të vërtetën në lidhje me followersat (VIDEO)

“SUKSESIN NUK MUNET ME TA MOHU KËRKUSH SADO QË …”/ Tayna tregon të vërtetën në lidhje me followersat (VIDEO)

Tayna është një nga reperet më të reja në tregun muzikor shqiptar.Ajo u bë e njohur me këngën “Columbiana”, një bashkëpunim mjaft i suksesshëm me reperin e famshëm Don Phenom.

Por të jesh e suksesshme nuk është dhe aq e lehtë pasi gjithmonë do të duhet të pëballesh me gjëra nga më të ndryshmet.

Reperja e njohur është akuzuar nga fansat se ka blerë followersat në instagram.Tayna ka reaguar ndaj tyre duke postuar një video me disa nga statistikat e instagramit  ku tregohet më së miri e vërteta.

“Suksesin nuk munet me ta mohu kërkush sado që mundohen . Prap po i dërgoj shumë dashni atynë njerzve që ju ka mbush jeta negativitet ,se jon ata që kanë nevoj për to ma s’shumti❤️”, shprehet  ajo plot pozitivitet.