KUSHTON SA NJË RROGË PUNE/ Ja çmimi “i çmendur” që shpenzoi Getoar Selimi për një këmish (FOTO) – AlpeGossip
KUSHTON SA NJË RROGË PUNE/ Ja çmimi “i çmendur” që shpenzoi Getoar Selimi për një këmish (FOTO)

KUSHTON SA NJË RROGË PUNE/ Ja çmimi “i çmendur” që shpenzoi Getoar Selimi për një këmish (FOTO)

Getoar Selimi është një nga reperat më të adhuruar të momentit.

Ai dallohet gjithmonë për stilin të veçantë dhe shpenzimet e çmendura që  shpenzon për garderobën e tij.

Ka qenë gjithmonë në qendër të mendiave dhe portaleve për kostot marramendëse që harxhon për look-n.

Faqa e Instagramit “what they wearin” tregon çmimin e kripur të këmishës  Roberto Cavalli e cila është 505 euro.

Mos u habisni që kushton sa  një rrogë pune.