Ditë e trishtë, këngëtari i njohur shqiptar në zi, humb njeriun më të dashur (FOTO) – AlpeGossip
Ditë e trishtë, këngëtari i njohur shqiptar në zi, humb njeriun më të dashur (FOTO)

Ditë e trishtë, këngëtari i njohur shqiptar në zi, humb njeriun më të dashur (FOTO)

Ngushëllime!

Një ditë e zezë kjo e enjte për këngëtarin shqiptar i cili ka humbur babain e tij. Bëhet fjalë për Stinen, i cili me keqardhje ka njoftuar para dsa minutash në profilin e tij zyrtar në Facebook se babai i tij është ndarë nga jeta. Në këto momente zije, me një foto të trishtë, Stine shpreh dhimbjen e paimagjinueshme për vdekjen e të atit ku shkruan: “pse na le Bab pseeee”.

gossip.AlpeNews.al i shpreh ngushëllimet e sinqerta Stines dhe familjes së tij.