Shumë ndryshime nga Alketa Vejsiu! Moderatorja i lë të gjithë gojë hapur me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
Shumë ndryshime nga Alketa Vejsiu! Moderatorja i lë të gjithë gojë hapur me pamjen e re (FOTO)

Shumë ndryshime nga Alketa Vejsiu! Moderatorja i lë të gjithë gojë hapur me pamjen e re (FOTO)

Pushimet në Bahamas kanë mbaruar dhe prej disa ditësh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu është rikthyer në Shqipëri ku ka nisur menjëherë punën për projektet e reja.

Gjatë qëndrimit në Bahamas, u komentua shumë një foto e Alketës ku ajo shfaqej ndryshe, trupi i kishte marrë shumë ngjyrë dhe flokët dukej se i kishte errësuar.

Por me të ardhur në Shqipëri, Alketa i ka çelur sërish flokët me një ngjyrë më të ëmbël teksa ka pozuar edhe për një set të ri fotografik.

Moderatorja i ka lënë të gjithë të mahnitur në fotot ku shfaqet e veshur me shumë shije dhe në një sfond magjik.

Kujtojmë që këtë sezon Alketa do të drejtojë dy spektakle, atë për fëmijë “Në kurthin e Piter Pan” dhe reality show-n “Ferma”.