Me dekoltenë e hapur dhe super seksi, ja si po i shijon pushimet Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
Me dekoltenë e hapur dhe super seksi, ja si po i shijon pushimet Marina Vjollca (FOTO)

Me dekoltenë e hapur dhe super seksi, ja si po i shijon pushimet Marina Vjollca (FOTO)

Marina Vjollca është padyshim një ndër femrat më të pëlqyera nga publiku dhe ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar. Moderatorja ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe çdo postim i saji nuk kalon pa marrë qindra komente nga fansat.

Disa minuta më parë, Marina ka publikuar një profil një foto ku shfaqet në një lokal buzë detit, teksa po shijon kafenë e mëngjesit.

Siç e shohim, ajo është larguar nga Tirana për disa ditë pushimi dhe ka pozuar me dekoltenë e hapur që i ekspozon gjoksin, duke u dukur super seksi dhe në formë, teksa shijon pushimet.