Më në fund, çifti i famshëm konfirmon lidhjen (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund, çifti i famshëm konfirmon lidhjen (FOTO)

Më në fund, çifti i famshëm konfirmon lidhjen (FOTO)

Disa muaj pasi u përfolën për një lidhje dashurie, më në fund ata e konfirmuan edhe zyrtarisht.

Bëhet fjalë për Jessica wright dhe Giovanni Pernice, të cilët këtë të enjte publikuan një foto ku shfaqeshin mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin.

Duket se çifti e kishte ruajtur zyrtarizimin e dashurisë së tyre në 14 shkurt, që njihet si dita e të dashuruarve.