IU ARRESTUA VËLLAI ME KANABIS DHE MINA/ Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu: Gjithçka ndodh… – AlpeGossip
IU ARRESTUA VËLLAI ME KANABIS DHE MINA/ Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu: Gjithçka ndodh…

IU ARRESTUA VËLLAI ME KANABIS DHE MINA/ Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu: Gjithçka ndodh…

Moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar për herë të parë që pas arrestimit të vëllait të saj, Endrit Vejsiu.
Moderatorja Alketa Vejsiu dhe i vëllai, Endrit Vejsiu
Moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar për herë të parë që pas arrestimit të vëllait të saj, Endrit Vejsiu.

Vejsiu u arrestua ditën e diel me 4 mina me telekomandë dhe 3 kilogramë kanabis gjatë një aksioni të policisë në Lezhë.

Gjatë mbrëmjes së djeshme në “Dance With Me”, moderatorja Vejsiu ka thënë se ajo çfarë ndodh jashtë spektaklit, nuk ka lidhje me atë çfarë ndodh në kamera.

Gjithçka që ndodh jashtë nuk interferon në muzikën e jetës këtu brenda”,-ka thënë Vejsiu.