BIETA FTON NË EMISION JONIDA SHEHUN/ Dy moderatoret “na befasuan” me puthjen në buzë (FOTO) – AlpeGossip
BIETA FTON NË EMISION JONIDA SHEHUN/ Dy moderatoret “na befasuan” me puthjen në buzë (FOTO)

BIETA FTON NË EMISION JONIDA SHEHUN/ Dy moderatoret “na befasuan” me puthjen në buzë (FOTO)

Ditën e djeshme Bieta Sulo ka ftuar në emisionin e saj gazetaren e njohur Jonida Shehu. Të dyja moderatoret janë tepër të pëlqyra për publikun shqiptar.

Bieta ka publikuar një foto të relizuar gjatë emisionit në rrjetin social Instagram  ku shihet duke i dhënë një puthje në buzë  Jonidës.

Mund të bësh be e rrufe  ,po shyqyr ishim live dhe na pa një Shqipëri e tërë“: shkruan Bieta mbi foton e postuar duke na lënë të kuptojm se moderatoret nuk janë puthur në buzë por është vetëm pozicioni i  aparatit.