E BUJSHME/ Martohet këngëtarja Anxhela Peristeri (FOTO) – AlpeGossip
E BUJSHME/ Martohet këngëtarja Anxhela Peristeri (FOTO)

E BUJSHME/ Martohet këngëtarja Anxhela Peristeri (FOTO)

Anxhela Peristeri është një ndër artistet e cila  dallohet për vokalin dhe këngët që kthehen në hite. Këngëtarja është përfolur gjithmonë në media për partnerin sekret dhe planet e martesës.

Ajo ka zgjedhur që ti jap fund beqarisë larg syrit mediatik .Anxhela ka publikuar një foto në rrjetin e saj social ku një detaj e ka nxjerrë zbuluar është pikërisht unaza e vendosur në dorën e majtë.

Unaza ka një dizanjë  të thjesht dhe me një gurë që shkëlqen.