NUK DUHET T’JU MUNGOJNË KËTË SEZON/ Ja 6 veshjet perfekte të vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
NUK DUHET T’JU MUNGOJNË KËTË SEZON/ Ja 6 veshjet perfekte të vjeshtës (FOTO)

NUK DUHET T’JU MUNGOJNË KËTË SEZON/ Ja 6 veshjet perfekte të vjeshtës (FOTO)

Kjo vjeshtë është mjaft e paparashikueshme nga vera e sapokaluar. Stili i sugjeruar i trendeve të modës për këtë sezon ka të bëjë me fustane me printe, xhaketa oversize apo kombinoshe punëtori.

Blogeret e modës janë duke promovuar këtë trend të ri veshjesh në të gjitha postimet në Instagram  dhe për hir të vërtetës po na fiksojnë keq edhe neve. Mëposhtë janë 6 veshjet pa të cilat vjeshta nuk do të ketë të njëjtin kuptim dhe fotot ne Instagram do të marrin me qindra pëlqime: