DAFINA DHE NOIZY BLEJNË “PËLQIMET” NË KLIPIN E RI/ Kjo FOTO dëshmon gjithçka – AlpeGossip
DAFINA DHE NOIZY BLEJNË “PËLQIMET” NË KLIPIN E RI/ Kjo FOTO dëshmon gjithçka

DAFINA DHE NOIZY BLEJNË “PËLQIMET” NË KLIPIN E RI/ Kjo FOTO dëshmon gjithçka

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperi Noizy sot e kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët muzikor.
Dafina dhe Noizy e kanë publikuar këngën ‘A don love?’ për të cilën në media e publik ka pasur shumë reagime.

Kjo për shkak të afërsisë së dyshes, ku në një moment, Noizy shfaqet me lëndë narkotike në duar, teksa ishte mbështetur në krahët e Dafinës etj.

Mirëpo mund të ju ketë ikur një detaj se si në videon e publikuar ka më shumë pëlqime se klikime në Youtube.

Kjo mund të jetë një dëshmi se dyshja i kanë blerë pëlqimet.